Širdies atvėrimas ir valymas

01/05/2019

Vasario 7-10 dienomis saviugdos studijoje viešės garsus gydytojas, SOHAN VEER SINGH, kuris šiuo metu yra Latvijoje įkūręs savo gydymo, jogos, ajurvedos centrą.

Širdies valymas vyks mantrų ir vedinių simbolių pagalba.
Kiekviena mūsų kūno dalis funkcionuoja specifiniu ritmu, atitinkamai pulsuoja, vibruoja. Ir kai visa yra suderinta, subalansuota, esame visiškoje pusiausvyroje, sveikatoje.
Bet koks išsibalansavimas veda į mentalinius, fizinius ir emocinius negalavimus. Ketvirtas centras/čakra yra centre septynių centrų - trys centrai/čakros žemiau, trys aukščiau. Tai vieta kur fizinis ir dvasinis pasauliai susijungia.

Ketvirtas centras - vadinama širdies čakra/centras, kuris randasi širdies centre ir įtraukia širdį, širdies pluoštą (plexus), čiulpų liauką, plaučius ir krūtinę. Taip pat tai apima visą limfinę sistemą.
Anahata - širdies čakra - pagal sanskritą reiškia nepažeistas. Pavadinimas reiškia, kad po praeityje patirtų skausmų ir nusiskundimų yra tyra, dvasinė vieta, kurioje nėra jokio sužeidimo.
Kai širdies centras atviras, tekame su gyvenimu su meile, užuojauta, mes greiti atleisti ir priimame save ir kitus.
Uždaryta širdies čakra gali duoti kelią sielvartui, pykčiui, pavydui, baimei, išdavystėms, neapykantai sau ir kitiems.  

Kai kurie žmonės taip ir gyvena savo dejonėse. Dėl ankstesnių sužeidimų tėvų, klasiokų, mylimųjų. Galbūt ir mes kažką taip stipriai sužeidėme ar sužeidė mus. Kai kurie sužeisti puola ir užgauna kitus. Mes galime pasirinkti ką darysime su šiuo sužeidimu. Jei bandysime sužeisti, skaudinti kitus - tai nėra gyvenimas iš Anahata centro.
Kai susiduriate su savo praeities ar dabarties jausmais, galite pasirinkti, kad juos jaustumėtės pilnai ir leiskite jiems eiti, išeiti, arba galima būti įsikibus į juos. Keli keliai galimi. Kai visa tai paleidžiate, Jūs atsiveriate naujoms galimybėms, žmonėms, naujai patirčiai su užuojauta, meile ir supratimu.

Po to, kai atversite širdies centrą - jau nebebūsite kokie buvote anksčiau. Atvėrus, nuėmus blokus nuo širdies, pagerinamas ryšys su savimi, santykis su savimi, su Dievu, šeima, giminėmis ir tai atveria kelia tyrai meilei.


Seminaro trukmė - 2 val.
Kaina: 70 eurų.
Atsiskaitymas vietoje mokytojui.


SOHAN VEER SINGH jau daugiau kaip 12 metų keliauja po pasaulį ir moko ajurvedos ir jogos, gydo ir konsultuoja žmones. Jis taip pat yra pančakarmos, akupresūros, ashtanga jogos ir vedų mantrų specialistas. Šiuo metu gydytojas vadovauja ajurvedos centrui SO-HAM VEDA.