Užsiėmimai

Stress Detox per meditaciją. Dviejų dienų programa. Streso, toksinų paleidimas. Per dvi dienas išmokinamos ir atliekamos praktiškai,  šeši būdai meditacijos, kad pašalintume kliūtis, kurios kliudo auginti meilę ir gerbūvį. Remiamasi  metodais iš Indijos One World Akademijos, kurių pagalba paleidžiamos įtampos, emocijos, užsipildoma šviesa, meile, harmonija. 

Joga - Padidėjęs lankstumas - Pagerėjęs sąnarių mobilumas - Padeda sustiprėti stuburui - Sumažina stresą - Padidina saves savistabą, stebėjimą, sąmoningumą - Gerovė ir ramybė. 

Asanos - tai nėra paprasti fiziniai pratimai ar mechaniškai atlikta poza. Tai sąmoningas procesas, kuris apjungia žmogaus fizinį kūną, nervų sistemą, sąmonę, intelektą ir savąjį "aš" į bendrą harmoningą visumą. Veikiamas ne tik fizinis kūnas - jų metu stabilizuojama psichologinė būsena, nuraminama nervų sistemą. 

Ahimsa Joga tai sąmoningas procesas, kuris apjungia žmogaus fizinį kūną, nervų sistemą, sąmonę, intelektą ir savąjį "aš" į bendrą harmoningą visumą. Stabilizuojama psichologinė būsena, nuraminama nervų sistemą. 

Palaiminimas (dikšos) fenomenas
Dikša - tai jėga, kuri sunaikina problemų, neurozių ir prieštaravimų šarvą, užpildo širdį ramybe ir meile. Ji padeda išlaisvinti vidines jėgas, pajusti savo potencialias galimybes ir suteikia gyvenimui džiaugsmo energijos. Tokiu būdu visi mūsų vidiniai ir išoriniai prieštaravimai užleidžia vietą vienybei.
Dikša padeda surasti džiaugsmą ir pajusti pasitenkinimą nekeičiant savojo Aš.
Atsiranda natūralus įkvėpimas ir jėgų antplūdis.
Pagal Indijos mokymus ir J. Statkausko knygą Avataras. Neišgalvotos istorijos.
Dikšas inicijuota perduoti pagal Indijos transformacinę mokyklą - suteikia Vaiva Motiekaitytė, dvasinis vardas Ahimsa.

Individualus užsiėmimas - harmonizuojantis garsas, pratimai pusiausvyrai, sveikatai.
Teigiamų afirmacijų kartojimas, emocijų, įtampų paleidimas. Kelionė į save per jogą, garsą ir afirmacijas. Rugpjūčio 7 dieną, pradėsime naują Ahimsa sezoną. Individualaus užsiėmimo kaina  AKCIJA rugpjūčio mėnesį - 10 eurų.

Pilatesas - treniruočių metodas, jungiantis įvairius rytų (taiči ir joga) ir vakarų kultūrų treniravimosi metodus, skirtas lavinti giliuosius kūno raumenis. Judesiai atliekami tolygiai, pakartojami minimaliai. Svarbus plastiškumas. Dėmesys koncentruojamas į treniruojamus raumenis. 

 Joga, Stress Detox per meditaciją, palaiminimai (Dikša)