Praktikos

Praktikos, mokymai, seminarai


Mano vardas  Vaiva Motiekaitytė, esu Ahimsa saviugdos studijos kūrėja, jogos, meditacijos mokytoja. Bet daug daugiau už tai, esu Vieningos sąmonės trenerė. Mokiausi garsioje pasaulinio lygio žmonijos transformavimo mokykloje. 

Tikroji gyvenimo prasmė yra sąmoningas, dieviškas kelias. Esu šios Akademijos studentė.

Taip pat esu pabaigusi Stott pilates mokytojų kursus, daug metų tobulinausi įvairiuose seminaruose, Tarptautinius Šivanandos mokytojų kursuose, sąmoningumo praktikų mokinausi Indijoje, pasibaigusi rebefingos, Teta Gydymo kursus. 

Stress Detox per meditaciją  

Tai dviejų dienų programa. Streso, toksinų pašalinimas iš visų penkių kūnų. Per dvi dienas išmokinamos šešios meditacijos rūšys, kad pašalintume kliūtis, kurios kliudo auginti meilę ir gerbūvį. Tai metodai iš Indijos, padedantys išsivaduoti nuo streso.

Stress Detox neapsiriboja vien tik kvėpavimo praktikomis, integruojamas mistinis metodas, tai galimybė prisiliesti prie transendencijos.

Stresas  yra Pasaulinė  problema, jis pažeidžia kūno dalis, smegenis, stresas  patiriamas kančios būsenoje, kai esame gražioje būsenoje - patiriami stebuklai, sinchroniškumas su viskuo (O&O Akademijos mokymai).

Jogalates

Įvairovė, dinamika, judesys išplaukiantis iš judesio.

Kaip tai veikia:
Kvėpavimo kontrolė
Kuomet koncentruojamės į kvėpavimą - vyksta išsivalymas nuo toksinų, sumažinamas streso lygis.
Koncentracija į judesį padeda įjungti daugiau raumenų į darbą - pasiekiami geresni rezultatai.
Jogos metodo pagalba padididinsim lankstumą, o pilates metodas padės sustiprinti raumenis ir taip padėsime sau dėl nugaros skausmų.
Nauda:
- Padidėjęs lankstumas
- Pagerėjęs sąnarių mobilumas
- Padeda sustiprėti stuburui
- Sumažina stresą
- Padidina saves savistabą, stebėjimą, sąmoningumą
- Gerovė ir ramybė. 

Joga

Asanos - tai nėra paprasti fiziniai pratimai ar mechaniškai atlikta poza. Tai sąmoningas procesas, kuris apjungia žmogaus fizinį kūną, nervų sistemą, sąmonę, intelektą ir savąjį "aš" į bendrą harmoningą visumą. Asanos veikia ne tik fizinį kūną - jų metu stabilizuojama psichologinė būsena, nuraminama nervų sistemą. Ši technika harmonizuoja, atgaivina, nuramina protą, atpalaiduoja bei atnaujina visą kūną, pakelia bendrą tonusą organizme. 

Vizualizacija ir meditacija moterims

"Stebėjimo meditacijos pagalba keliausim per kūno dalis, vidaus organus, atliksime savęs priėmimo ir meilės sau praktiką. Judėjimo metu, švelnūs judesiai, tarsi plaukiant ramia upe, atpalaiduoja, ramina ir leidžia pajausti ryšį su savimi" Vaiva  

Palaiminimas (Deeksha)

Per palaiminimą (Deekshą) prisijungiama prie trečios dimensijos, už fizinės dimensijos ir protinės - mentalinės dimensijos, prie dvasinės ar transendentinės dimensijos, kuri dažnai pabunda ir aktyvuojasi gilioje meditacijoje.  Šią dimensiją galime pavadinti Aukštesnia Sąmone, Visata ar Aukštesniuoju Aš. Galima pavadinti tai Malone, buvimu ar dieviškumu - tai yra patirtis, kuri peržengia logiką ir apribojimus (O&O Akademija).


Relaksacija -  mažina nuovargį, gerina miegą, mažina skausmą, nuima streso padarinius - įtampas. Vaiva 

 

 Joga, moterų meditacija ir vizualizacija, stress Detox per meditaciją.