Užsiėmimai

Stress Detox per meditaciją. Tai dviejų dienų programa. Streso, toksinų pašalinimas iš visų penkių kūnų. Per dvi dienas išmokinamos šešios meditacijos rūšys, kad pašalintume kliūtis, kurios kliudo auginti meilę ir gerbūvį. Tai metodai iš Indijos, padedantys išsivaduoti nuo streso.

Joga. Kaip tai veikia: 

- Padidėjęs lankstumas
- Pagerėjęs sąnarių mobilumas
- Padeda sustiprėti stuburui
- Sumažina stresą
- Padidina saves savistabą, stebėjimą, sąmoningumą
- Gerovė ir ramybė. 

Asanos - tai nėra paprasti fiziniai pratimai ar mechaniškai atlikta poza. Tai sąmoningas procesas, kuris apjungia žmogaus fizinį kūną, nervų sistemą, sąmonę, intelektą ir savąjį "aš" į bendrą harmoningą visumą. Asanos veikia ne tik fizinį kūną - jų metu stabilizuojama psichologinė būsena, nuraminama nervų sistemą. Ši technika harmonizuoja, atgaivina, nuramina protą, atpalaiduoja bei atnaujina visą kūną, pakelia bendrą tonusą organizme. 


Pilateso metodas (vok. Pilates) - treniruočių metodas, jungiantis įvairius rytų (taiči ir joga) ir vakarų kultūrų treniravimosi metodus, skirtas lavinti giliuosius kūno raumenis (fitneso metu didžiausias krūvis tenka paviršiniams). Judesiai atliekami tolygiai, pakartojami minimaliai. Svarbus plastiškumas. Dėmesys koncentruojamas į treniruojamus raumenis. Pilates užsiėmimais gerinamas sąnarių paslankumas, raiščių elastingumas, raumenų balansas. Ugdoma koordinacija bei ištvermė. Tinka reabilitacijai po traumų. Pilateso treniruotėstinka bet kokio fizinio pasirengimo, įvairaus amžiaus žmonėms.

 Joga, moterų meditacija ir vizualizacija, stress Detox per meditaciją.