Blogas

Rugpjūti numatomi: ajurvedinių masažų, jogos kursai.

Širdies atvėrimas ir valymas

Kiekviena mūsų kūno dalis funkcionuoja specifiniu ritmu, atitinkamai pulsuoja, vibruoja. Kai visa yra suderinta, subalansuota, esame visiškoje pusiausvyroje, sveikatoje.

Širdis - tai vieta, kur fizinis ir dvasinis pasauliai susijungia.

Anahata - širdies čakra. Pavadinimas reiškia, kad po praeityje patirtų skausmų ir nusiskundimų yra tyra, dvasinė vieta, kurioje nėra jokio sužeidimo.

Kai širdies centras atviras, tekame su gyvenimu su meile, užuojauta, mes greiti atleisti ir priimame save ir kitus.

Uždaryta širdies čakra gali duoti kelią sielvartui, pykčiui, pavydui, baimei, išdavystėms, neapykantai sau ir kitiems.

Kai paleidžiame, atleidžiame atsiveriame naujoms galimybėms, žmonėms, naujai patirčiai su užuojauta, meile ir supratimu.

Kai atversite širdies centrą - jau nebebūsite kokie buvote anksčiau. Atvėrus, nuėmus blokus nuo širdies, pagerinamas ryšys su savimi, su Dievu, šeima, giminėmis ir tai atveria kelia tyrai meilei.

Stress Detoks


Dviejų dienų Stress Detox kursas
Kodėl stresas nepasišalina tiesiog pabuvus gražioje vietoje ar tiesiog išgėrus tabletę?
Kokias būdais galime išvalyti save nuo susikaupusio streso?
Kaip galime įveikti mieguistumą, vangumą, nesutarimus santykiuose, kurie kyla dėl streso?
Stress Detoks programoje ir teorija ir praktika. 

Vaivos stebuklai

Andhra Pradešo valstijoje, Saulės mieste, kur labai stipri energetika, vienos meditacijos metu, ji pajuto, kad pačios rankos ėmė judėti, tarsi kūnas pats žinojo, ką daryti ir ėmė šokti.
Ir kažkas įvyko: Vaiva pajuto, kad tarsi atsiveria jos širdis, staiga aplinkiniai medituotojai pasisuko, suklego ir ėmė artintis šventyklos kieme tupėję paukščiai, beždžionės.
"Tai buvo kažkoks stebuklas, kurio neįmanoma apsakyti, - kukliai prisipažino V.Motiekaitytė. - Tarsi atsivėrė širdis, pajutau besąlyginę meilę. Akimirka, kurios niekada nepamiršiu." Vaivos Motiekaitytės išgyvenimai Indijoje

Stress Detox per meditaciją

Enter subtitle here

STRESS DETOX - atpalaiduojančios meditacijos patirtis. Per dvi dienas išmoksime šešias meditacijų rūšis (senovės Indijos metodai), kad išspręstume kai kurias esmines proto ir kūno problemas, kad pašalintume kliūtis gerovei, meilei ir sėkmei.
Šie įrankiai padeda išsivaduoti iš proto ir kūno streso.
STRESS DETOX neapsiriboja vien kvėpavimo praktika, integruojami mistiniai senovės Indijos metodai, įžvalgos.
Tai yra integruotas streso detoksikacijos kelias. Tai galimybė pažvelgti, prisiliesti prie transendencijos.
STRESS DETOX meditacinė kelionė yra One World Academy mokymo planas. Tai atėjo per Šri Amma-Bhagavan, Krishnaji ir Preetaji.

O&O Akademijos trenerė - Vaiva Motiekaitytė
Išankstinė registracija: ahimsatiesiogiai@gmail.com,
Tel. +37067310933, vardas pavardė ir telefono numeris

SATSANGAS


2019 m. vasario 10 d. - 16 val.

Susitikimas, bendravimas su Guru. Satsango metu Guru perduoda jogos mokymą praktikuojantiems.
Satsango metu praktikuoja skirtingą dvasinį lygmenį pasiekę žmonės: nuo pradedančiųjų iki labiau patyrusių dalyvių, jogos mokytojų. Satsangas yra jogos praktikos esmė.
Klausimai ir atsakymai Satsango metu.
SOHAN VEER SINGH jau daugiau kaip 12 metų keliauja po pasaulį ir moko ajurvedos ir jogos, gydo ir konsultuoja žmones. Jis taip pat yra pančakarmos, akupresūros, ashtanga jogos ir vedų mantrų specialistas. Šiuo metu gydytojas vadovauja ajurvedos centrui SO-HAM VEDA.
Atsiskaitymas: paaukojimas.

Meditacijos technikos praktikuojamos jau tūkstančius metų. Jos buvo sukurtos dvasingumui, sąmoningumui ir tiesioginiam realybės suvokimui gilinti. Įvairios meditacijos technikos praktikuojamos pasaulio religijose: krikščionybėje, budizme, sufizme ir kt. Nepaisant to, jog meditacija yra svarbi dvasinė praktika daugybėje dvasinių tradicijų, ją gali...