Blogas

Andhra Pradešo valstijoje, Saulės mieste, kur labai stipri energetika, vienos meditacijos metu, ji pajuto, kad pačios rankos ėmė judėti, tarsi kūnas pats žinojo, ką daryti ir ėmė šokti.
Ir kažkas įvyko: Vaiva pajuto, kad tarsi atsiveria jos širdis, staiga aplinkiniai medituotojai pasisuko, suklego ir ėmė artintis šventyklos kieme tupėję paukščiai,...

Kiekviena mūsų kūno dalis funkcionuoja specifiniu ritmu, atitinkamai pulsuoja, vibruoja. Kai visa yra suderinta, subalansuota, esame visiškoje pusiausvyroje, sveikatoje.

Vasario 7-10 dienomis saviugdos studijoje viešės garsus gydytojas, SOHAN VEER SINGH, kuris šiuo metu yra Latvijoje įkūręs savo gydymo, jogos, ajurvedos centrą.

Mąstymas yra svarbus procesas, bet pasitaiko, kad gana daug mūsų minčių būna tiesiog bevaisės. Tarsi grotuvo įrašas be atvangos - dieną ir naktį - jos sukasi mūsų galvoje. Mes vis galvojame čia apie viena, čia apie kita, o nutraukti minčių srautą sunku. Grotuvo įrašą galime sustabdyti paspaudę mygtuką, tačiau kur mygtukas mūsų minčių srautui...